Strona główna

Zdobądź zaufanie i zwiększ prestiż swojego ośrodka!

Weź udział w konkursie i zostań "Firmą Polecaną Przez Klientów" portalu Zdrowie i Odnowa!

FPpK

Warunki uczestnictwa:

  1. W konkursie mogą brać udział jedynie  firmy zarejestrowane i mające wykupioną wizytówkę na portalu zdrowieiodnowa.pl
  2. Chęć uczestnictwa w konkursie należy wyrazić poprzez umieszczenie w mediach społecznościowych lub na własnej stronie internetowej, informacji zachęcającej klientów do ocenienia i skomentowania wizytówki Waszej firmy  na portalu zdrowieiodnowa.pl

Materiały do pobrania:

(otwórz wybraną grafikę, a następnie kliknij na niej prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Zapisz grafikę jako..." ) 

Jak zamieścić informację na Facebook'u?
  1. Pobierz jedną z powyższych grafik.
  2. Opublikuj ją na swojej tablicy na Facebook'u, dodając informację zawierającą link do Twojej wizytówki na portalu zdrowieiodnowa.pl, a także zachęcającą Twoich klientów do dodawania opinii o firmie. 
  3. Przykład poniżej:

 

Zasady rywalizacji:

  1. Firmy spełniające warunki uczestnictwa w konkursie będą otrzymywały punkty za każdą pozytywną opinię pod swoją wizytówką. 
  2. Opinia zostanie uznana za pozytywną, jeśli otrzyma minimum 4 gwiazdki w 5-stopniowej skali.
  3. Pod uwagę będą brane tylko opinie zamieszczone na portalu zdrowieiodnowa.pl w okresie trwania konkursu. Harmonogram z podziałem na rodzaje ośrodków można zobaczyć pod tym linkiem.

Dlaczego warto?

1.

Im wyższa ilość pozytywnych opinii i ocen na naszym portal, tym wyższe miejsce w wynikach wyszukiwania ośrodków w naszej bazie i większe szanse na znalezienie kolejnych klientów.

2.

Dziesięć ośrodków z każdej kategorii, które otrzymają najwięcej pozytywnych opinii, uzyska prawo do tytułowania się "Firmą Polecaną Przez Klientów" portalu Zdrowie i Odnowa.

3.

Laureaci konkursu otrzymają specjalny znak jakości "Firma Polecane Przez Klientów", który można wykorzystać jako znak wodny na zdjęciach w portalu, mediach społecznościowych lub własnej witrynie internetowej.

4.

Zdrowie i Odnowa to portal o zasięgu ogólnokrajowym, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, odwiedzany przez setki użytkowników szukających ośrodków rehabilitacyjnych i odnowy. Sam udział w konkursie to zwiększenie Twoich szans na dotarcie do naszych użytkowników, a zdobycie nagrody będzie jasnym przesłaniem dla wszystkich - Twojej firmie warto zaufać!

FPpK