Największa baza ośrodków rehabilitacyjnych i odnowy w Polsce
zaufało nam już 2 182 515 osób

Miód jest bogaty w właściwości bakteriostatyczne, bakteriobójcze, antybakteryjne i nie tylko....

Zdrowie
Foodstar LTD
2017.10.04

Miód jest bogaty w właściwości bakteriostatyczne, bakteriobójcze, antybakteryjne, ma działanie lepsze niż niejeden antybiotyk. Wspaniale goi rany, ma zbawienny wpływ na serce, wspomaga leczenie wielu chorób, jest również świetnym kosmetykiem. 
Jest doskonały dla dzieci, wzmacnia ich układ odpornościowy, wzmaga rozwój ich mózgu, a dodatkowo jest niesamowicie smaczny. Jest zdrową, pyszną i o wiele lepszą alternatywą słodzonych kremów na kanapki. Składa się z cukrów prostych wiec jest łatwo przyswajalny przez organizm. 
Miód w plastrach zawiera zdecydowanie większą ilość pyłku kwiatowego i propolisu. Obydwa te bonusowe składniki mają dodatkowy, zbawienny wpływ na nasz organizm. 
Propolis jest skuteczny w przypadku poparzeń, przyspiesza gojenie się ran, wykazuje właściwości bakteriobójcze. Ponadto wspomaga leczenie paradontozy, przeziębienia i chorób układu pokarmowego. Ma działanie antydepresyjne, odtruwające, antyalergiczne, antybiotyczne i przeciwmiażdżycowe. 

Zapytacie co ma tak wspaniałe właściwości? 
Pyłek kwiatowy! To kolejny składnik plastra pszczelego, który poza wymienionymi ma jeszcze więcej wspaniałych leczniczych cech. Stosowany jest przy leczeniu rozstroju żołądka, bo reguluje trawienie, wspomaga leczenie cukrzycy, poprawia wzrok, a dodatkowo odmładza i ożywia skórę. 

Co innego jest tak smaczne, łatwo dostępne i ma tak zbawienny prozdrowotny wpływ a nasz organizm, a dodatkowo jest przepyszne? 
Plaster miodu to idealna propozycja na śniadanie. Znacznie ciekawsza i jeszcze bardziej wartościowa wersja zwykłego, popularnego miodu. Po za niesamowitym smakiem i działaniem ma też niesamowitą i ciekawą formę. Idealnie nadaje się na śniadanie, czy na spotkanie towarzyskie. Zrobi furorę swoim wyglądem i wywrze ogromne wrażenie na każdym kto go zobaczy i spróbuje. 
Nasz Naturalny Miód Turecki wytwarzany jest przez pszczoły, które zbierają nektar z pól i sadów pozbawionych chemikaliów i zanieczyszczeń. Sam miód jest niesamowicie wartościowy i ma niezwykły smak, dodatkowo zamknięty w plastrze ma jeszcze więcej wspaniałych cech. 
Pokuszę się o stwierdzenie, że to istne „Płynne Złoto Turcji”!

DOTACJE NA INNOWACJE- INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ