Największa baza ośrodków rehabilitacyjnych i odnowy w Polsce
zaufało nam już 2 182 527 osób

Dlaczego warto ćwiczyć z nami?

Odchudzanie
Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjne "Figura"
2016.04.25

DLACZEGO WARTO ĆWICZYĆ Z NAMI?

 

                „To było w zeszłym roku. Przygotowywałam się do najważniejszej wówczas imprezy – studniówki. Wiadomo, taka noc zdarza się tylko raz, a ja chciałam wyglądać oszałamiająco. Był tylko jeden, jak dla mnie bardzo istotny, problem – byłam większa, niż moje koleżanki z klasy. Z zazdrością patrzyłam, jak przeglądają katalogi z sukniami na ten wieczór. A poza tym Arek... Ach. Pewnie pójdzie z Mirką, jest najładniejsza z klasy... A ja? Do domu wracałam ze łzami w oczach.  Postanowiłam, że muszę coś ze sobą zrobić. Do studniówki zostały 4 miesiące, a mnie – 15 kilo do zrzucenia.

Próbowałam przejść na dietę – bezskutecznie. Nie byłam dość silna, by wytrzymać. W końcu wyżaliłam się mojej przyjaciółce.

  • Wiesz co, Ala... Wiem, że nie za bardzo lubisz się ruszać, ale może pochodziłabyś ze mną na aerobik? – spojrzałam na nią podejrzliwie.
  • Izka, co ty. To się nie uda, przez aerobik nie schudnę piętnastu kilo.
  • Ale posłuchaj, to jest aqua-aerobik! Jesteś w wodzie, nie męczysz się, nie masz zakwasów, łapiesz kondychę... No i chudniesz. – mówiła jak natchniona, oblizując łyżeczkę od latte.
  • Ja i basen? Zastanów, się kobieto. Doskonale wiesz, że nie pokażę się publicznie w kostiumie.
  • Nikt nie mówił, że nie będzie łatwo. Słuchaj, to jest naprawdę super sprawa. Kobiety, które tam przychodzą są sporo tęższe od ciebie i problemów nie ma. Mnie się wstydzić nie musisz, a dziewczyny są miłe, sympatyczne, atmosfera jest super. A od niedawna jest promocja, jeśli przyjdę z koleżanką, obie mamy jedne darmowe zajęcia w karnecie. Co ty na to? Spróbuj chociaż! Może w końcu wyrwiesz Arka? No i zajęcia prowadzi mega przystojny instruktor  – Iza szturchnęła mnie w bok, śmiejąc się. Nie byłam zachwycona pomysłem aqua-aerobiku, ale... Ja i Arek razem na studniówce... Czemu nie?

Karnet wykupiłam od razu po powrocie do domu. Pierwsze zajęcia miałam dwa dni później. Z lekką tremą weszłam na basen, Iza już tam czekała.

Nie spodziewałam się tego, ale faktycznie było tak, jak mówiła. Zajęcia bardzo mi się spodobały, kondycja też się poprawiła. Nawet przeszłam na lekką dietę. Wszystko szło świetnie. Czułam się lekka i, po raz pierwszy, podobałam się sobie! W ciągu czterech miesięcy schudłam szesnaście kilogramów.

Na studniówce było super. Wyglądałam najlepiej ze wszystkich dziewczyn. Teraz to one patrzyły z zazdrością, kiedy w czerwonej sukni całą noc tańczyłam z Arkiem... Kasia B.”

 

JEŚLI CHCESZ POCZUĆ SIĘ JAK KASIA, ZACZNIJ ĆWICZYĆ Z NAMI JUŻ DZIŚ!

DOTACJE NA INNOWACJE- INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ