Największa baza ośrodków rehabilitacyjnych i odnowy w Polsce
zaufało nam już 1 514 169 osób

Twój ślub, Twoja aksamitnie gładka skóra.

Wygląd
Depilconcept Gdańsk
2017.04.07

Wielkimi krokami zbliża się Wasz wyśniony, wymarzony i długo planowany ślub, a na Twojej głowie ogrom spraw – sukienka, garnitur, sala weselna, zaproszenia, orkiestra… Ale czy pamiętasz, że to Ty jesteś główną bohaterką tego dnia?

Ślub to wydarzenie, które zostanie w Waszej pamięci na całe życie. Warto właśnie w tak wyjątkowym czasie zadbać o swój komfort . Wkrocz na nową drogę życia z pewnością siebie!

W DepilConcept spełniamy marzenia o gładkiej i zdrowej skórze, zapewniając najwyższą jakość zabiegów i bezpieczeństwo. Masz wstydliwy i uciążliwy problem z owłosieniem? Zapomnij o nim!

Dzięki nowoczesnej metodzie fotodepilacji za pomocą atestowanego urządzenia IPL+SHR jest to możliwe. Metoda ta polega na selektywnej fototermolizie. Wiązka światła emitowana przez urządzenie IPL przenika przez naskórek aż do skóry właściwej i jest selektywnie pochłaniana przez melaninę – barwnik znajdujący się we włosach. Duża ilość pochłoniętej energii powoduje gwałtowne zwiększenie temperatury włosa co prowadzi do uszkodzenia cebulki. Zaleca się, aby włosy miały maksymalnie do 1 mm, aby energia cieplna bezpośrednio

skondensowała się na cebulce. Fotodepilacja jest szybka, komfortowa i przede wszystkim bezbolesna. Jakość Twojego życia zmienia się diametralnie. Gładka i nawilżona skóra – czego chcieć więcej?

Metoda fotodepilacji nie wywołuje podrażnień, takich jak np. po depilacji woskiem czy laserem. Znika problem z podrażnieniami i wrastającymi włosami. Program zabiegów jest ustalany indywidualnie w zależności od koloru skóry, włosa i indywidualnej reakcji na zabiegi.

Seria zabiegów to średnio minimalnie 7-10 zabiegów powtarzanych cyklicznie co 3 – 4 tygodnie (ze względu na różne fazy wzrostu poszczególnych włosów). Efekty zabiegów postępują sukcesywnie, u większości klientów widoczne są już po pierwszym zabiegu. Po upływie ok 10 -14 dni uszkodzone włosy wypadają. Po pierwszym zabiegu można pozbyć się ok 20-30% włosów. Dodatkowym efektem jest spowolnienie wzrostu włosa, co zmniejsza potrzebę częstego golenia się. Po pełnej serii zabiegowej zalecamy wykonywanie zabiegów przypominających min. raz na pół roku podtrzymujących uzyskane rezultaty.

Przeżyj podróż po ślubną bez maszynki!

Jeżeli temat najnowszego rozwiązania z dziedziny trwałego usuwania owłosienia Cię zainteresował i chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat metody, pobierz zaproszenie na fotodepilację za 10 zł pod linkiem http://depilconcept.pl/voucher/.

Wypróbuj nas na własnej skórze!

Znajdujemy się w samym sercu Wrzeszcza przy ulicy Jesionowej 1/2 . Łatwo do nas trafić zarówno autem, autobusem, tramwajem, SKM i PKM!

DepilConcept Gdańsk

Ul. Jesionowa 1 / 2

Tel. 887-10- 20-20

http://depilconcept.pl/

DOTACJE NA INNOWACJE- INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ