Nieustanny stres i problemy osobiste mogą odcisnąć piętno na zdrowiu. W wielu przypadkach wsparcie doświadczonego psychologa bądź psychiatry będzie niezbędne. Nie lekceważ więc pierwszych objawów pogorszenia się Twojego stanu zdrowia i skonsultuj się ze specjalistą. W naszym poradniku dowiesz się, z jakich usług możesz skorzystać, aby znowu z uśmiechem na twarzy spojrzeć w lustro. Poznaj kilka cennych wskazówek.

Porada psychologiczna 

Jeżeli nurtują Cię problemy osobiste, z którymi nie sposób się uporać lub po prostu potrzebujesz wsparcia doświadczonej osoby, porada psychologa będzie bardzo pomocna. Specjalista wskaże, gdzie może leżeć przyczyna problemu i z pewnością znajdzie sposób na rozwiązanie Twoich kłopotów. Konsultacje prowadzone są w ramach od jednego do pięciu spotkań. Wszystko po to, aby psycholog miał dostatecznie wiele czasu, aby pomóc Ci przezwyciężyć życiowe trudności. Aby uzyskać poradę, możesz zarejestrować się online, odwiedzając stronę centrum-ja.com.pl. Z tej oferty skorzystało już wiele osób, którym w sposób szczególny zależy na poprawie komfortu życia. Nie czekaj i skonsultuj się z ekspertami już teraz!

Psycholog dziecięcy i rodzinny 

Wsparcia psychologa bardzo często wymagają dzieci. Specjalista może znacznie ułatwić im rozwój oraz właściwe funkcjonowanie w społeczeństwie. Spotkania rozpoczynają się od wywiadu z rodzicami lub opiekunami, którzy przedstawiają problemy, jakie napotkali. 

Następnie ekspert z Centrum-Ja poznaje dziecko oraz jego zachowanie w szkole, domu czy przy kontakcie z dorosłymi. Wówczas może uzyskać wiele cennych informacji i zaproponować rozwiązanie problemów, dzięki czemu Twoja pociecha poczuje się znacznie lepiej przy realizacji obowiązków szkolnych oraz odzyska pogodę ducha w codziennym życiu.

Ostatnim etapem jest rozmowa psychologa z rodzicami lub opiekunami oraz ustalenie wspólnego planu, który ma na celu poprawę sytuacji. Niekiedy konsultacje warto przedłużyć, jeśli w opinii psychologa niezbędne będzie wsparcie lekarzy (np. psychiatry czy pediatry).  

Terapia dla par i małżeństw 

Wiele par, które żyją ze sobą od lat, napotyka na mnóstwo kłopotów, które odzwierciedlają się na osobistych relacjach. Niekwestionowanym atutem spotkań ze specjalistą będzie możliwość omówienia problemów na neutralnym gruncie. Jeżeli więc przeżywacie kryzys, wcale nie musi oznaczać on coraz większych kłótni i nieporozumień. Wystarczy uzyskać wsparcie profesjonalisty, aby znowu móc cieszyć się wzajemnym zaufaniem i przeżyć razem wiele wspaniałych chwil. Po odbyciu terapii znacznie łatwiej będzie prowadzić rozmowy, szukać kompromisów i zgodnie podejmować wspólne decyzje. Spotkania mogą odbywać się wielokrotnie w zależności od sytuacji w związku. Zdecydowanie warto zaufać ekspertom z Centrum-Ja i zakochać się na nowo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here