Rihanna Nude – czy warto kupić perfumy z kolekcji Rihanny?

0
1117

Rihanna Nude to trzecie perfumy dla kobiet z kolekcji stworzonej i promowanej przez Rihannę. Kompozycje trafiły do sprzedaży i bardzo szybko podbiły serca nie tylko fanek Rihanny, ale również osób, które po prostu szukały innowacyjnych perfum. Rihanna Nude to zdecydowanie kompozycja skierowana do odważnych i wyzwolonych kobiet, które chcą podkreślić swoją indywidualność i wyjątkowość. Czy warto kupić perfumy Rihanna Nude? Czy to dobry pomysł na prezent? Odpowiadamy i doradzamy, jak wybrać najładniejszy zapach na każdą okazję.

Rihanna Nude – perfumy od Rihanny

Rihanna na początku obecnej dekady bardzo aktywnie promowała swoje nowe kolekcje odzieży oraz nowe perfumy. Pierwszym produktem były zapachy, które trafiły do sprzedaży w 2011 roku, czyli Reb’l Fleur. Przyniosły one 80 mln USD zysku już w pierwszym roku. Obecnie jej kolekcja obejmuje tak znane perfumy, jak m.in. RiRi, Rogue, Kiss, Rebelle i nową Reb’l Fleur Love Always. Jednak nie ulega wątpliwości, że jednym z najlepszych są perfumy Rihanna Nude. Nude to ciepły, słodki zapach z owocowymi i kwiecistymi nutami, który pozostaje odświeżający. Aby stworzyć tak ekscytującą konsystencję, Rihanna ściśle współpracowała z legendarnym perfumiarzem Harrym Frémontem z Firmenich. Nie można zaprzeczyć, że jest to silny, piękny i przekonujący zapach, jednak w niektórych sytuacjach może być zbyt „lekki”. Perfumy Rihanna Nude sprawdzą się również w formie prezentu, kiedy będziemy chcieli obdarować kogoś bliskiego.

Rihanna Nude – czym charakteryzują się perfumy

Warto kupić perfumy Rihanna Nude, jeśli jesteś gotowa na iskrzący owocowy zapach. W nucie głowy tego zapachu znajduje się nektar guawa, mandarynka i gruszka. Nuta serca ma silny zapach kwiatu pomarańczy. Jest to soczysta, bardzo owocowa kombinacja, która zachwyca panie i panów z całego świata. Perfumy są również w pewnym stopniu tropikalne, ponieważ zapach miał przypominać Rihannie o dzieciństwie spędzonym na wyspie Barbados. Wypróbuj perfumy Rihanna Nude, jeśli szukasz bardzo „kobiecego” zapachu. Jedynym minusem (oczywiście nie dla wszystkich) jest mało dyskretna i niekiedy niepraktyczna butelka, w której znajdują się perfumy. Flakon zachował co prawda charakterystyczny kształt odwróconego obcasa znanego ze wcześniejszych perfum z kolekcji Rihanny, jest jednak znacznie większy. Zapach Rihanna Nude rozprasza się stosunkowo długo i również długo się utrzymuje. Niekiedy można je wyczuć nawet 20 godzin po zastosowaniu! Dla wielu osób jest to dobra wiadomość. Jeżeli jednak szukamy perfum, które pomogą zaczarować wieczór, powinniśmy wybrać inny zapach lub aplikować je na skórę z dużym wyprzedzeniem czasowym. Największą zaletą perfum Rihanna Nude jest doskonałe połączenie różnych aromatów. Kompozycję tworzą koktajl z guawy, mandarynki oraz gruszki zawarty w nucie głowy, aromat białych kwiatów gardenii, jaśminu, kwiatu pomarańczy oraz wanilii w nucie głowy i nuty bazy, którą tworzą drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here